Ateny co warto zobaczyć (część II) czyli szum morza i powiew bryzy

Ateny morze
Ateny morze

Ateny zawsze kojarzyły mi się z dużym miastem, stolicą Grecji nie przypuszczałam, że mają też przepiękne wybrzeże i morze z licznymi zatoczkami. Wystarczy w centrum miasta wsiąść do tramwaju i rozpoczyna się Nasza podróż wybrzeżem. My dojechaliśmy do ostatniego przystanku, gdzie napiliśmy się przepysznej kawy z widokiem na morze Egejskie. Było to cudowne uczucie uważam, że właśnie takie chwilę kiedy mogę się wpatrywać w to co kocham popijając pyszna kawę budują piękno naszego życia. W Atenach naprawdę warto poczuć też trochę śródziemnomorskiego klimatu wśród szumu fal i morskiej bryzy.

Warto kolekcjonować wspomnienia nawet kosztem rzeczy, bo rzecz mamy na chwilę a to co mamy w wspomnieniach zostanie z nami na zawsze. Zamiast pamiątek z swoich wyjazdów przywożę pełną kartę zdjęć, to mi w zupełności wystarcza. Uwielbiam do nich wracać, wywoływać ulubione, przeglądać. W szare pochmurne dni nic tak nie poprawia mi humoru jak powrót do chwil, które dają mi szczęście. Moim zdaniem to jest własnie magia fotografii, uchwycenie chwili, oraz nastroju.

W drugiej części wpisu o Atenach będzie mniej tekstu niż w pozostałych. Aby dojechać na wybrzeże wystarczy wsiąść do tramwaju a dalej poniosą już nas oczy, podziwiając widoki z za okna możemy wysiąść kiedy coś przykuje nasz wzrok i rozkoszować się pięknem i dźwiękiem szumiących fal.

Kiedy mammy więcej czasu w Atenach naprawdę warto pojechać nad wybrzeże i pocieszyć oczy pięknymi widokami

Ateny morze

Ateny morze

Ateny wybrzeże

Ateny wybrzeże

Ateny wybrzeże

Ateny wybrzeże
Ateny wybrzeże
More from Neinka

BYĆ FIT

BYĆ FIT, Ten temat zazwyczaj pojawia się przed latem kiedy jak najlepiej chcemy...
Read More

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *