Pełnia koloru czyli Pink Coat

Witajcie! Tym razem wynikiem krótkiego spaceru jest kilka zdjęć różowego płaszczyka. Właściwe jest to idealny kolor na wiosnę. Kiedy pogoda dopisuje nie lubię nosić przygaszonych barw albo ubierać się szaro i ponuro. Dlatego stawiam na intensywny kolor i takie własnie jest prezentowany płaszcz. 

Płaszcz towarzyszy mi już od dłuższego czasu. Co wiosnę wyciągam go z szafy i chętnie ubieram. Jest lekki i zwiewny, dokładnie taki jakiego potrzebuję na ten przejściowy czas.

Według mnie czasem warto ożywić sobie dzień kolorową garderoba i nie bać się wkładać na siebie żywych i wyróżniających się barw.

Podobno w psychologii barw kolor jaki wybieramy jest mocno związany z naszym nastrojem. Można więc zmienić twierdzenie i powiedzieć, że kolor jaki ubierzemy wywoła w nas dany nastrój. To kolejny powód aby wybrać kolory intensywne i radosne.

W wiosnę świat budzi się do życia warto więc obudzić również w sobie pozytywną energię. Na zewnątrz wszystko nabiera barw i kolorów w mojej szafie również trwa ten sam proces.


 fot Karolina KLIK

Płaszcz ORSAY  | Okulary HOUSE | Botki H&M
Tags from the story
Written By
More from Neinka
Sportowo elegancki look na upalne dni
  Witam Was wszystkich, udało się złożyć kolejny wpis tym razem będzie...
Read More
Join the Conversation

5 Comments

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.