Witajcie! Tym razem wynikiem krótkiego spaceru jest kilka zdjęć różowego płaszczyka. Właściwe jest to idealny kolor na wiosnę. Kiedy pogoda dopisuje nie lubię nosić przygaszonych barw albo ubierać się szaro i ponuro. Dlatego stawiam na intensywny kolor i takie własnie jest prezentowany płaszcz. 

Płaszcz towarzyszy mi już od dłuższego czasu. Co wiosnę wyciągam go z szafy i chętnie ubieram. Jest lekki i zwiewny, dokładnie taki jakiego potrzebuję na ten przejściowy czas.

Według mnie czasem warto ożywić sobie dzień kolorową garderoba i nie bać się wkładać na siebie żywych i wyróżniających się barw.

Podobno w psychologii barw kolor jaki wybieramy jest mocno związany z naszym nastrojem. Można więc zmienić twierdzenie i powiedzieć, że kolor jaki ubierzemy wywoła w nas dany nastrój. To kolejny powód aby wybrać kolory intensywne i radosne.

W wiosnę świat budzi się do życia warto więc obudzić również w sobie pozytywną energię. Na zewnątrz wszystko nabiera barw i kolorów w mojej szafie również trwa ten sam proces.


 fot Karolina KLIK

Płaszcz ORSAY  | Okulary HOUSE | Botki H&M

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *