W RYTMIE BOHO

Nadeszła Jesień i chodź na zewnątrz trudno o kwiaty w mojej szafie wciąż jest ich pełno.
Uważam, że kwieciste wzory są ponadczasowe i dodają kobiece uroku. W sklepach często to właśnie ten wzór przykuwa moją uwagę. W dzisiejszej stylizacji postawiłam na sukienkę w kwiaty i kamizelkę z futrzanym kołnierzem. To zestawienie ma dużo plusów sukienka jest lekka i zwiewna a kamizelka ciepła i wygodna, dlatego warto mieć taki zestaw na jesienne, już nie tak gorące dni.

Kupując rzeczy na jesień warto też szukać okazji i promocji. Kupony z Twojego Stylu pozwoliły kupić mi sukienkę taniej a promocja w ORSAY plus 50 zł zachęciła do zakupienia futerka. Wbrew pozorom zwracając uwagę na promocje czy szukając okazji można kupić więcej za mniej, a przecież o to nam chodzi. W sieciówkach jest mnóstwo ciekawych i eleganckich ubrań jednak złożenie całej garderoby nie kosztuje mało. Dlatego zachęcam miłośników ubrań do planowania mądrych zakupów.

Co jeszcze mogę napisać o tym zestawieniu ?
Jest lekkie, wygodne i ciepłe. Idealne na jesienne spacery. Sukienka w połączeniu z grubszymi rajstopami również wygląda dobrze. Sama kamizelka idealnie pasuję do wielu stylizacji. Moim zdaniem są to rzeczy uniwersalne, które możemy wykorzystywać w codziennych stylizacjach.

styl bohostyl boho

styl boho

 

styl boho
styl boho

 

styl boho

 

styl boho

Futerko jest ciepłe i miękkie. Doskonale ogrzewa w chłodniejszych chwilach.

styl boho
styl boho

 

styl boho

 

styl boho

Do sukienki dołożyłam pasek ponieważ lubię rzeczy odcięte w tali, jeśli ktoś woli luźniejsze rzeczy może zrezygnować z tego dodatku.

styl boho
styl boho

 

 

styl boho

 

 

Sukienka RESERVED | Kamizelka ORSAY | Botki Bereshka | Torebka ORSAY
Tags from the story
,
Written By
More from Neinka
Akropol i Likavitos czyli najbardziej zachwycające miejsca w Atenach (część III)
Zapraszam Was na kolejny wpis o Atenach.  Moim zdaniem dwa najpiękniejsze miejsca...
Read More
Join the Conversation

8 Comments

    1. says: admin

      Dziękuje. Co do rajstop mam podobne wrażenie aparat i zdjęcie dodatkowo to uwydatniły. Próby i drobne błędy pokazują co wygląda dobrze a czego unikać dzięki temu można to w przyszłosci skorygować 🙂

    1. says: admin

      To jest też kwestia dopasowania czegoś do swojej figury 🙂 Ja wolę eksponować górę ale to właśnie jest supe, że jest tyle różnorodnych zestawień ,że każdy moze znaleźć coś co mu pasuję 🙂

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.