Nowe początki (krótka historia plus parę słów wstępu)

 

Długo czekałam na ten moment otwarcie bloga, własna domena, własny szablon. W głowie od dawna układałam zarys i plan swojej własnej strony internetowej, czegoś więcej niż bloga.  Strony będącej odwzorowaniem mojej kreatywnej natury. Mam nadzieje, że to jest dopiero początek. Na dzień dzisiejszy blog zaczyna funkcjonować na domenie  www.neinka.pl, zostały tam przeniesione wszystkie poprzednie posty, jednak kształt bloga i tematyka zostają teraz znacznie rozszerzone.

 

Wszystko zaczęło się od moich początków w budowaniu stron po obronie pracy inżynierskiej zawzięłam się aby sama napisać szablon na WordPressa krok po kroku by wszystko było zrobione przeze mnie. Nabrałam dzięki temu sporego doświadczenia jednak jeszcze wiele rzeczy  chciałabym dodać, zmienić, dokończyć. Na dzień dzisiejszy to jest efekt mojej pracy i zamierzam go rozwijać. Zapraszam Wszystkich czytelników na nową stronę www.neinka.pl

 

Pomysł założenia bloga chodził mi po głowie odkąd pamiętam. W dzieciństwie jeszce na onecie prowadziłam blogi z opowiadaniami, swoimi czy kontynuacją losów Harrego Pottera będącego wtedy moją ulubioną książką. O dziwo blogi te cieszyły sie całkiem niezłą oglądalnością, wtedy to było hobby jakich miałam wiele. Nie wiedząc jeszcze co to html, css czy photoshop tworzyłam sobie na nich grafikę do, której przykładałam dużą uwagę. Potem czasy Harrego Potera i blogowania odeszły i tak skończyła sie dziecięca zajawka na blogowanie.

 

Następnego bloga założyłam dopiero na studiach jak widać po poprzednich postach przeniesionych z blogspota był to blog głównie beauty i fashion. Jednak to jeszcez nie było to czego chciałam… cały czas kusiło mnie żeby pisać o czymś więcej, robić coś więcej gdyż w szafie nie mam miliona par butów czy torebek aby często dzielić się czymś nowym. Dlatego powoli zaczął się pojawiać w głowie pomysł aby połączyć grafikę, fotografię, przyjemność czerpana z pisania oraz hobby jakim są kobiece sprawy modowo urodowe i w jakiś sposób zawrzeć to wszystko w jednym miejscu.

 

Pod wpływem chwili wykupiłam domenę i hosting. Pojawił się problem szablonu gdyż nie mogłam znaleźć żadnego, który by mi odpowiadał. Wtedy zapadła decyzja napiszę swój własny, świeżo po studiach inżynierskich potrzebowałam nauczyć sie czegoś nowego podszkolić umiejętności i krok po kroku zaczęłam tworzyć swój szablon. Nie zawsze było to łatwe bo czasem mój brak cierpliwości i pojawiające się w kodzie błędy doprowadzały mnie do frustracji, ale w końcu powstał mały zarys tego co chciałam i postanowiłam wrzucić go na serwer a poprawki (gdyż szablonowi daleko jeszce do mojego ideału) wprowadzać powoli.

 

Chciałam aby blog zawierał zakładkę z grafikami, w formie ozdób do domu, restauracji, pomysłów na prezent czy pamiątek. Dział ten będzie cały czas rozwijany gdyż tablet graficzny i pomysły w głowię tyko czekają aby je wykorzystać. Drugą częścią będzie blog na którym będę dzielić się inspiracjami, tekstami i zdjęciami.

 

Podsumowując to wszystko, tak powoli powstaje miejsce, które jest odwzorowaniem mojej kreatywnej natury i wolnych chwilach pozwoli mi się rozwijać. Nie chciałabym się tutaj nigdy zmuszać do dodawania postów, będą one powstawać w chwilach, w których coś mnie zainspiruję lub będę mieć coś do przekazania. Chciałabym aby neinka.pl zawsze dawała mi radość pisania i dzielenia sie tym na co czasem w zwykłej szarej codzienności nie ma czasu. Na dzielenie się inspiracjami, kolorami, marzeniami, radością.

 

Zapraszam Was na nowego bloga.

 

Miłego czytania

Tags from the story
, , , , ,
Written By
More from Neinka
Pastelowy żółty
Witajcie.  Dziś mam dla Was kolejną stylizacje. Tym razem będzie to styl...
Read More
Join the Conversation

2 Comments

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.