Kiedy wszytsko wokół świeci

 

W zimowe dni miasta nabierają niepowtarzalnego bajkowego klimatu. Światełka, choinki, blask i ten niepowtarzalny klimat. Spacer miejskimi uliczkami ubarwiony grzanym winem i świątecznym blaskiem wprowadza w przyjemny nastrój. Wrocław, Wiedeń, Praga wielkie miasta wyglądają w Święta przepięknie ale są też miasta mniejsze o niepowtarzalnym klimacie i niezliczonej ilości kolorowych lampek. Bielsko-Biała słynie z tego, że zawsze na Święta wygląda przepięknie, małe place, rynki i klimatyczne uliczki z kawiarniami, gorącą czekoladą i pyszna kawą. Kto lubi taki klimat na pewno się zachwyci. Jeśli ktoś nie ma daleko, naprawdę warto wybrać się na wieczorną wycieczkę do Bielska-Białej.

Nie udało się niestety sfotografować wielu miejsc, ponieważ mróz był naprawdę duży i wszytko skończyło się na gorącej czekoladzie. Dodatkowo robienie zdjęć w nocy wymaga naprawdę dużej wprawy, uchwycenie blasku choinki przy jednoczesnym dobrym doświetleniu osoby na zdjęciu nie jest proste. Jednak cały czas się uczymy i nabieramy wprawy. Zdjęcia w Bielsku były dla Nas wyzywaniem, żadne zdjęcie nie zastąpi prawdziwej magi klimatu danego miejsca.

Jeśli chodzi o stylizacje uwielbiam nadkolanówki, wyglądają elegancko i ubarwiają zwykły codzienny strój, do tego sukienka w czerwona kratkę doskonale wpisująca się w Świąteczny nastrój, Kurtka z ciepłym futerkiem i można wyruszać na wieczorny spacer.

gotoowee
20_1-tile
doumieszcenia
ggg
22
4

1got

5got
Widok z Trzech Lipek na całe Bielsko. Miejsce to jest bardzo urzekające jednak pogoda w tym dniu podarowała nam gęstą mgle co zniweczyło trochę blask nocnego Bielska
18

Sukienka Green Point | Kurtka TK Maxx |
Written By
More from Neinka
W RYTMIE BOHO
Nadeszła Jesień i chodź na zewnątrz trudno o kwiaty w mojej szafie...
Read More
Join the Conversation

2 Comments

  1. says: olga

    Mimo nocnej pory zdjęcia dość dobrze wyszły 🙂 choinka robi wrażenie na tym placu! 🙂 Słyszałam od znajomych, ze Bielsko-Biała jest bardzo ładnym miastem, ale niestety tam jeszcze nie byłam.

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.