Stylizacja na zimę powinna być przede wszystkim ciepła, jednak nie zapominajmy też o drobnych dodatkach, które nadadzą jej życia i oryginalności.

W zimne dni przede wszystkim stawiamy na ciepło jednak jest to też dobra okazja aby ubarwiać stylizację ciekawymi dodatkami. Czapki, szaliki, kominy w sklepach jest pełno różnych propozycji i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ja postawiałam na prostą i klasyczną stylizację. Czarne spodnie i biała koszula to coś co każdy z nas powinien mieć w swojej szafie. Są to rzeczy uniwersalne, możemy je łączyć w naprawdę wiele stylizacji. Biała koszula dobrze wygląda w połączeniu z spódnicą, spodniami oraz wieloma dodatkami. Czarne spodnie to absolutny must have, można je nosić na naprawdę wiele sposobów. Do stylizacji dodałam, ciepły komin czapkę oraz okulary przeciwsłoneczne. Całość stworzyła ciepły i oryginalne strój.

Obecnie w sklepach jest wiele promocji warto kupować mądrze i zaopatrzyć się w rzeczy uniwersalne, które na pewno wykorzystamy. Czarne spodnie, biała koszula, czy ciepła czapka to zakupy, które na pewno nie będą zalegały w szafie

łaczenie

DSC03436

dopolaa-tile

 

DSC03405

DSC03426
DSC03407DSC03429
gggDSC03424

DSC03396
Koszula Orsay | Kurtka MOHITO | Okulary Stradivarius | Spodnie Stradivarius

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *