Wiosna na razie nas nie rozpieszcza, deszcz, a nawet śnieg znacznie utrudniają wprowadzenie wiosennego stylu, który tak lubię. W sklepach pełno jest świetnych rzeczy. Pastelowe kolory, błękit, paski, naszywki ubarwiające ubrania.. Wszystko to czyni obecną kolekcje lekką, świeżą i ładną.

W kwietniu mieliśmy wcześniej kilka ładnych dni, w których można było trochę nacieszyć się pogodą, z takiego dnia tez są zdjęcia. Mam nadzieje, ze w maju będzie więcej dni w których będzie można trochę lżej się ubrać. W cieplejszy dzień postawiałam na koszule w delikatne paski z ciekawą naszywką, dodałam dżinsową bluzę , spodnie 7/8 i żółte szpilki. Stylizacja jest bardzo prosta i nadaję się na c odzień kto nie lubi wysokich obcasów bez problemu uzupełni ją płaskim obuwiem. Zdjęć nie jest wiele nie była to planowana sesja tylko uwiecznienie codziennego stylu, który bardzo lubię.

 

Koszula z naszywkami

Koszula w paski stylizacje

koszula w paski

żółte szpilki stylizacje

wiosenna stylizacja

Koszula z naszywkami, jasne spodnie i bluza dżinsowa z dodatkiem żółtych butów i niebieskiej torebki tworzą świetny zestaw na codzień w wiosennym stylu.

Spodnie ZARA | Szpilki Czas na Buty | Bluza CARRY | Okulary CARRY | Torebka PRIMARK | Koszula podobna w Stradivarius

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *