Motyw kwiatów w letniej stylizacji

Stylizacja na lato z motywami kwiatowymi i drobnymi dodatkami to zawsze dobry pomysł. Ja również postawiałam na trochę letniego powiewu ubarwionego kolorowymi kwiecistymi dodatkami.

Warto teraz kupić kilka potrzebnych rzeczy gdyż w wszystkich sklepach trwają wyprzedaże i idzie znaleźć kilka naprawdę ciekawych ubrań i dodatków w niższych cenach. W swojej stylizacji wykorzystałam bluzkę z Stradivariusa, znalazłam ją ostatnio w obniżonej cenie i od razu skradła moje serce.

Bluzka jest bardzo prosta z wiązaniami oraz z kwiatowymi wstawkami, po prostu idealny punkt wyjściowy do wielu stylizacji. Ja zestawiałam ją z klasycznymi dżinsami z dziurami, kolorowymi balerinkami oraz różową pastelową, kurtką z C&A. Całość dopełnij biały plecak również z Stradivariusa.

W swojej szafie staram się mieć dużo uniwersalnych rzeczy. Bluzka jest bardzo prosta a jednocześnie ciekawa. Biel pozwala łączyć ją z wieloma rzeczami a motyw kwiatów inspiruje do szukania ciekawych dodatków.

 

Plecak z kwiatami

bluzka w kwiaty stylizacjeBluzka w kwiaty stylizacjepasek z kwiatamiBluzka w kwiaty stylizacjeróżowa kurtka C&ABluza w kwiaty stradivariusPlecak w kwiaty stradivariusBluzka w kwiaty

Written By
More from Neinka
popielata marynarka | Gray Jacket
Witajcie! Zaczął się kolejny dzień w tle leci moja playlista pt ”Good...
Read More
Join the Conversation

19 Comments

  1. says: Merry

    Och , ja też ostatnio złapałam kilka perełek na wyprzedaży 😉
    A stylizacja cudowna !! Uwielbiam takie motywy jak w Twoim przypadku kwiatowe 🙂
    Dodają uroku 🙂

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.