Motyw kwiatów w letniej stylizacji

Stylizacja na lato z motywami kwiatowymi i drobnymi dodatkami to zawsze dobry pomysł. Ja również postawiałam na trochę letniego powiewu ubarwionego kolorowymi kwiecistymi dodatkami.

Warto teraz kupić kilka potrzebnych rzeczy gdyż w wszystkich sklepach trwają wyprzedaże i idzie znaleźć kilka naprawdę ciekawych ubrań i dodatków w niższych cenach. W swojej stylizacji wykorzystałam bluzkę z Stradivariusa, znalazłam ją ostatnio w obniżonej cenie i od razu skradła moje serce.

Bluzka jest bardzo prosta z wiązaniami oraz z kwiatowymi wstawkami, po prostu idealny punkt wyjściowy do wielu stylizacji. Ja zestawiałam ją z klasycznymi dżinsami z dziurami, kolorowymi balerinkami oraz różową pastelową, kurtką z C&A. Całość dopełnij biały plecak również z Stradivariusa.

W swojej szafie staram się mieć dużo uniwersalnych rzeczy. Bluzka jest bardzo prosta a jednocześnie ciekawa. Biel pozwala łączyć ją z wieloma rzeczami a motyw kwiatów inspiruje do szukania ciekawych dodatków.

 

Plecak z kwiatami

bluzka w kwiaty stylizacjeBluzka w kwiaty stylizacjepasek z kwiatamiBluzka w kwiaty stylizacjeróżowa kurtka C&ABluza w kwiaty stradivariusPlecak w kwiaty stradivariusBluzka w kwiaty

More from Neinka

Fuerteventura wyspa pięknych plaż (part 1 Costa Calma)

Cześć dzisiaj zabieram Was trochę dalej. Do miejsca gdzie jest dużo słońca,...
Read More

19 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *