Motyw kwiatów w letniej stylizacji

Stylizacja na lato z motywami kwiatowymi i drobnymi dodatkami to zawsze dobry pomysł. Ja również postawiałam na trochę letniego powiewu ubarwionego kolorowymi kwiecistymi dodatkami.

Warto teraz kupić kilka potrzebnych rzeczy gdyż w wszystkich sklepach trwają wyprzedaże i idzie znaleźć kilka naprawdę ciekawych ubrań i dodatków w niższych cenach. W swojej stylizacji wykorzystałam bluzkę z Stradivariusa, znalazłam ją ostatnio w obniżonej cenie i od razu skradła moje serce.

Bluzka jest bardzo prosta z wiązaniami oraz z kwiatowymi wstawkami, po prostu idealny punkt wyjściowy do wielu stylizacji. Ja zestawiałam ją z klasycznymi dżinsami z dziurami, kolorowymi balerinkami oraz różową pastelową, kurtką z C&A. Całość dopełnij biały plecak również z Stradivariusa.

W swojej szafie staram się mieć dużo uniwersalnych rzeczy. Bluzka jest bardzo prosta a jednocześnie ciekawa. Biel pozwala łączyć ją z wieloma rzeczami a motyw kwiatów inspiruje do szukania ciekawych dodatków.

 

Plecak z kwiatami

bluzka w kwiaty stylizacjeBluzka w kwiaty stylizacjepasek z kwiatamiBluzka w kwiaty stylizacjeróżowa kurtka C&ABluza w kwiaty stradivariusPlecak w kwiaty stradivariusBluzka w kwiaty

More from Neinka

Co mówi Twoja skóra ?

Zastanawiacie się w jakiej kondycji jest Wasza skóra? Można to sprawdzić i...
Read More

19 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *