Pomysł na oryginalny prezent czyli Prezent Marzeń.

prezent marzeń

Witajcie 🙂 Dzisiaj trochę o prezentach, czyli o bardzo przyjemnej rzeczy, którą zarówno miło się kupuje jak i dostaje. Czasem jednak nie mamy żadnego oryginalnego pomysłu i na ostatnią chwilę decydujemy się na niezbyt udany zakup. Mam dla Was kilka pomysłów na idealne i oryginalne prezenty.

Jak wiece na blogu są opisywane drobne, wypady, wyjazdy i wszystko to co pomaga na chwile wyłączyć się z biegnącego świata.  Kiedy szukam prezentu dla swoich bliskich, najchętniej podarowałbym im chwile, które zapamiętają.

Miłe chwile mamy ze sobą na zawsze w wspomnieniach i to właśnie w dobie dzisiejszego konsumpcjonizmu, gdzie kupujemy tak wiele niepotrzebnych rzeczy jest najcenniejszym co mamy.

Kiedy nie masz pomysłu na prezent i nie chcesz kupować kolejnej rzeczy zalegającej u kogoś na półce,  pomyśl o podarowaniu chwil.

Ostatnio miałam okazje skorzystać ze strony,  która bardzo to ułatwia i każdy może znaleźć coś dla siebie.  Na stronie prezent marzeń mamy mnóstwo świetnych prezentów. Prezentów, które osobiście najbardziej uwielbiam.

Kategorii jest wiele i na pewno znajdziemy dla każdego coś interesującego. Skok ze spadochronu, kurs nurkowania, wyjazd na weekend, kolacja we dwoje i wiele innych propozycji. Ceny również są zróżnicowane i można znaleźć coś na własną kieszeń.

Przed wybraniem prezentu dobrze zastanowić się co kogo by ucieszyło.

  • Dla dziewczyny czy żony weekend we dwoje brzmi świetnie.
  • Dla kochających adrenalinę skok ze spadochronu będzie niezapomniany
  • Dla świadków na ślubie zamiast kwiatów bilety do kina są fajną alternatywą
  • Dla zapracowanej mamy wyjazd do SPA będzie doskonałą odskocznią

Najlepiej znamy swoich bliskich więc warto się zastanowić co naprawdę by ich ucieszyło. Myślę, że takie drobne chwile zostają czasem w pamięci na zawsze i  warto podarować je komuś bliskiemu.

Poniżej kilka propozycji prezentów

Lekcja Nurkowania

Prezent Marzeń

Romantyczna Kolacja

Prezent Marzeń

Pobyt w SPA

Pomysł na oryginalny prezent

Skok ze Spadochronem

Pomysł na oryginalny prezent

My mieliśmy okazję skorzystać z vouchera na wyjazd we dwoje. Wyjechaliśmy do hotelu pod Krakowem i bardzo miło spędziliśmy czas. Hotel był na uboczu posiadał basen, jacuzzi. Czas urozmaiciliśmy sobie piknikiem, basenem, grą w tenisa oraz wizytą na pobliskim polu Lawendy.

Jeśli chodzi o sam voucher miło zaskoczyłam się opakowaniem prezentu . Elegancko zapakowany Voucher ze wszystkimi potrzebnymi  informacjami. Dzięki temu mamy ładny prezent, który możemy fizycznie wręczyć obdarowywanemu. To naprawdę wielki plus

Na naszym voucherze było wszystkie potrzebne informacje. Co zrobić, do kiedy zarezerwować wyjazd, jak długo voucher jest ważny,  nawet informacje o tym co najlepiej ze sobą zabrać.

pomysł na oryginalny prezent

Uwielbiam takie prezenty bardzo miło spędziliśmy weekend we dwoje.  Hotel, Spa, pyszne jedzenie i czas spędzony razem to naprawdę dla mnie prezent idealny.

Zachęcam przy poszukiwaniu prezentu zajrzeć na stron Prezent Marzeń na pewni znajdziecie tam coś dla swoich bliskich.

Pod dołem podrzucam kilka zdjęć, z naszego prezentu 🙂 Pomysł na oryginalny prezent pomysł na oryginalny prezent pomysł na oryginalny prezent

Written By
More from Neinka
Pełnia koloru czyli Pink Coat
Witajcie! Tym razem wynikiem krótkiego spaceru jest kilka zdjęć różowego płaszczyka. Właściwe...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.