Pomysły na Wiosenny Wyjazd

wiosenne wyjazdy

Cześć dziś mam dla Was inną formę wpisu mam nadzieję, że się spodoba 🙂  Jako, że ostatnio sama trochę dłuższy czas spędziłam  w domu nie mam nowych wpisów z serii Co warto zobaczyć… Jednak planowanie kolejnych wyjazdów cały czas mnie ekscytuje. Bardzo lubię szukać, rozpisywać i planować podróże. Kiedy zdarza się nam czasem rozmawiać z ludźmi nie do końca przekonują ich argumenty, że na nasze podróże nie wydajemy ogromnych sum. Wiadomo każda podróż kosztuje ale jeżeli nie mamy do końca sprecyzowanych planów i jesteśmy otwarci na różne miejsca to okazuje się , że ceny wcale nie muszą być takie straszne. Jeżeli też uwielbiacie odkrywać nowe miejsca, smaki, ludzi  i jesteście w stanie otworzyć się na pozytywy jakie ma do zaoferowania każde miejsce, zapraszam do wpisu. Mam kilka propozycji na wiosenne wyjazdy.

Kalabria 29 Marca – 2 Kwietnia

Miejsce, które zapadło mi w pamięć zupełnie inne niż pozostałe .Południe Włoch jest równocześnie piękne i brzydkie o jeżeli w ogóle można postawić te dwa słowa koło siebie. Na każdym kroku jest pełno kontrastów przepiękne naturalne walory krajobrazu przewlekają się tu z biedą i brudem. Jednak Południe Włoch ma w sobie coś niesamowicie pięknego i wyjątkowego, jest tam typowo włoski spokój i klimat prosto z sielankowych filmów.

Jeżeli potrzebujecie planu na zwiedzanie znajdziecie go w tym wpisie Kalabria co warto zobaczyć

Na południe Włoch możecie się wybrać tanio na przełomie Marca i Kwietnia za loty zapłacicie około 170 zł

Pomysł na tani wiosenny wyjazd

Należy doliczyć koszty wypożyczenia samochodu oraz mieszkania . Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie we wpisie, którego link jest powyżej.

 

Wiedeń 2-6 Marca

Jeżeli wolicie podróż autobusem zapraszam do Wiednia, za 120 zł w 2 strony spędzicie  4 dni w pięknym Wiedniu.  Do Wiednia udacie się flixbusem z Krakowa. W terminie od 2 do 6 Marca. bilety możecie kupić tutaj.

 

 

Więcej informacji o wyjeździe do Wiednia, znajdziecie w moich wpisać. Co warto zobaczyć w Wiedniu część I oraz Co warto zobaczyć w Wiedniu część II

Jeśli chodzi o zakwaterowanie, my zatrzymaliśmy się w JR City Apartments Vienna, wybór był bardzo dobry, blisko do stacji metra w czystym i eleganckim pokoju.

wyjazd do Wiednia
wyjazd do Wiednia

 

Londyn 4-8 Marca

Jedna z moich lubionych stolic jaką miałam okazje zobaczyć, ma swój klimat, piękne kamienice, symboliczne budki telefoniczne oraz miasto, tętniące życiem. Lot do Londynu jest zazwyczaj najtańszą sprawą. Koszty dochodzą na miejscu ale jeżeli nie mamy przewidzianego dużego funduszu a jesteśmy w stanie przez 2 dni żywić się w sieciówkach typu Mcdonald na pewno możemy zobaczyć to miejcie w atrakcyjnej cenie.

Moje wskazówki odnośnie zwiedzania znajdziecie w wpisie Co Warto Zobaczyć W Londynie

Tanie loty do Londynu znajdziecie natomiast tutaj

 

 

Podałam Wam 3 propozycje na spędzenia początku marca poza domem, oczywiście jest ich dużo więcej.  Jeżeli kogoś interesuje taki typ wpisu chętnie częściej ułożę plany wycieczek. W poście są głównie odnośniki do tanich lotów jeżeli zdecydujecie się na zakup wszytskie dalsze wskazówki, znajdziecie w wpisach,ja również służę pomocą. Swoje poszukiwania zawsze rozpoczynam od lotów, resztę możemy dopasować. Program zwiedzania noclegi to wszystko można ułożyć, a okazje lotnicze zazwyczaj znikają szybko. W momencie kiedy kupuje bilety lotnicze wyjazd staje się już realnie wpisany do kalendarza i to jest właśnie moja ulubiona chwila…. Już wiem, że kolejne piękne miejsce czeka na mnie. Wam też polecam tę chwilę ekscytacji i planowania, to bardzo wciąga.

 

 

 

Written By
More from Neinka
Proste i tanie sposoby na ożywienie wnętrza
Często w domu mamy miejsca, które wydają nam się puste, surowe bez...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.